Dänemark 1 – TV-Programm

So., 13.06.2021
Mo., 14.06.2021
Di., 15.06.2021
Mi., 16.06.2021
Do., 17.06.2021
Fr., 18.06.2021
Sa., 19.06.2021
So., 20.06.2021
Mo., 21.06.2021
Di., 22.06.2021
Mi., 23.06.2021
Do., 24.06.2021
Fr., 25.06.2021
Sa., 26.06.2021
So., 27.06.2021
Mo., 28.06.2021
Di., 29.06.2021
Mi., 30.06.2021
Do., 01.07.2021
Fr., 02.07.2021
Vormittag
Nachmittag
12:10
En springbuk i Namibia
12:55
Slagelse
12:10
En tigerfisk i Namibia
12:55
Hammershøj
12:10
Pelser vi haven
12:30
En pigrokke i Florida
13:15
Lundforlund
12:15
En alligator i Florida
12:10
Stikker vi til søs
12:30
Et vortesvin i Mozambique
13:15
Kliplev
12:10
Ravmanden
12:40
En grå dykkerantilope i Mozambique
13:25
Struer
12:10
Hestemanden
12:45
En kalkun i Nebraska
12:10
Fuglekasser til Afrika
12:45
En pronghorn i Wyoming
12:10
På duejagt i England
12:45
En agerhøne i Frankrig
12:10
Gensyn med Evald
12:45
En vildged på Mallorca
12:10
Gensyn med Hans Henning
12:40
Et vildsvin i Polen
12:10
Gensyn med Emilie og Bette Anna
12:40
En krage i Danmark
13:55
Det historiske Fanø
12:10
Min nye trøje
12:40
En bæver i Sverige, 2. forsøg
13:25
Et ægte håndværkertilbud
12:10
Uldgrise, jordskokker og en kæmpecirkel
12:40
En sort råbuk i Tyskland
13:25
Et hus med plads til 5
12:10
"Mit liv som hund"
12:40
Det spirer og gror
13:10
Et rensdyr på Svalbard
13:55
60'er drømmen
15:20
Døden i skyerne
15:25
Den italienske adelsmand
15:30
Huset i Hickory Road
14:15
Ved vandet i København
15:45
Hercule Poirots jul
15:45
Liget på golfbanen
14:20
Sommerhuse ved det sydlige Kattegat
15:45
Stumt vidne
15:30
Mordet på Roger Ackroyd
14:00
Små huse til store penge
15:30
Lord Edgwares endeligt
14:00
Huse med hest
15:30
Mord i ørkenen
14:00
Samsø, et alternativ til fastlandet
15:30
Mord i solen
15:45
Fællessang
15:25
Fem små grise
14:20
Sidstegangskøberen i Esbjerg
15:50
Døden på Nilen
15:30
Dyster cypres
14:00
Nordjyske boligdrømme
15:30
Hollow-mysteriet
14:00
Støj i storbyen
15:30
Mordet i det blå tog
14:25
Guld ved Ghetto'en
15:55
Barsk begravelse
Abend
18:00
LIVE
finale: 2A – 2B, direkte
18:55
LIVE
finale: 2A – 2B, direkte
18:00
LIVE
finale: 2D – 2E, direkte
18:55
LIVE
finale: 2D – 2E, direkte
19:55
finale: Efter kampen 2D – 2E
18:00
LIVE
W42, direkte
18:55
LIVE
W42, direkte
21:00
LIVE
Schweiz, direkte
20:00
tilbage til start
21:25
Gravefri køkkenhave
20:00
Lyse nætter og lammefrikassé
20:00
finale: Før kampen 1A – 2C
21:00
LIVE
finale: 1A – 2C, direkte
21:45
LIVE
finale: 1A – 2C, direkte
20:00
finale: Før kampen 1B – 3A/D/E/F
21:00
LIVE
finale: 1B – 3A/D/E/F, direkte
21:55
LIVE
finale: 1B – 3A/D/E/F, direkte
21:25
Drabene på Femøren
20:00
finale: Før kampen 1E – 3A/B/C/D
21:00
LIVE
finale: 1E – 3A/B/C/D, direkte
21:55
LIVE
finale: 1E – 3A/B/C/D, direkte
20:00
med kolonihave og Coq au vin
21:25
Fodboldopvisning i verdensklasse
21:55
I Guds navn
20:00
en sika i Gribskov
21:25
Det spirer og gror