Niederlande 2 – TV-Programm

Di., 15.10.2019
Mi., 16.10.2019
Do., 17.10.2019
Fr., 18.10.2019
Sa., 19.10.2019
So., 20.10.2019
Mo., 21.10.2019
Vormittag
10:10
Oeganda
10:30
11:00
11:15
10:15
De ramp op het wad (1/2)
11:00
11:15
11:25
11:35
11:50
Bidden met de knieën
10:00
Juwelen!
10:10
Joodse ouderen Oekraïne
10:30
Antibioticavrij
11:00
11:15
11:30
Geboren uit een onenightstand
10:00
Waubach
11:05
Lydia van Maurik
Nachmittag
12:00
13:00
13:18
13:00
13:18
Leprastichting
13:20
De Plasticplaag: waar belandt ons plastic afval?
13:50
Liesbeth Woertman
13:00
13:10
13:55
Maarten Spanjer
12:05
Medische nood op Lesbos
12:35
Schoolkoor van het jaar (2/3)
13:03
Indonesië
13:10
Portret van schrijfster Aggie van der Meer
13:40
Marian Donner: Pleidooi tegen zelfhulpboeken
12:00
Theo Maassen
13:00
14:00
Martin Koornstra
14:30
Richard kiest voor zijn geboorteland
14:02
14:51
De Puttense razzia: vergeving en verzoening
14:50
Laat je niet kisten
14:25
Noodkreet uit Lesbos
14:40
Monument voor de vrijheid
15:30
Portret van schrijfster Aggie van der Meer
14:20
Moldavië gaarkeuken
14:35
Zweden: Ludvika – Mora
16:00
16:10
Bidden met de knieën
16:35
Het Kathedrale Koor Utrecht viert dit jaar het jubileum van 150 jaar kerkmuziek in de Sint-Catharina
17:00
16:00
16:10
Bibian Mentel
16:47
Joost Swarte
17:00
16:00
16:20
Kun je geloven in reïncarnatie?
16:45
Sterre der Zee
17:00
17:00
17:10
Medische nood op Lesbos
17:45
Verdraagt het geloof een keuze voor euthanasie?
16:19
Alexander en Shirley Boeken
16:52
MS Research
17:00
17:10
Bergen
16:00
16:10
16:45
Medische nood op Lesbos
17:00
17:55
All inclusive
Abend
20:25
Bibian Mentel
21:45
Juwelen!
20:25
Monument voor de vrijheid
21:15
Het gouden kalf
20:15
The White Elephant
21:10
Houtbouwers
20:25
Linda de Mol
22:00
22:45
23:05
Iris de By en Puccini
23:25
Bill Newsome
23:51
Willem Brouwer
22:00
22:45
Merol en Philip Glass
22:00
22:45
Walther Brathwaite en the lark ascending
22:00
22:45
Gershwin Bonevacia en Gershwin
23:05
22:00
22:40
Fraude met plof-bv's
23:10
De oorlog is nooit voorbij
23:45
Theo Maassen
22:00
22:55
23:25
De grote veranderingen
Nacht
00:05
01:00
00:10
01:05
Greetje van Beusichem
01:15
00:55
Arjen ten Brinke
01:10
00:42
Eline Hoogenboom
00:55
01:50
01:10
Maartje Nitrauw
01:25
00:15
Ingrid Plantinga
00:42
Alexander en Shirley Boeken
00:55
01:30
01:25
Matthijs Hemink
01:35
02:10
02:05
02:00
02:25
02:30

Das rtv TV-Programm ist jetzt auf tvtv.de!

rtv.de hat das digitale Angebot neu gestaltet. Das Fernsehprogramm finden Sie nun auf tvtv.de. Auf rtv.de konzentrieren wir uns zukünftig auf hochwertiges Entertainment für alle Generationen. Schauen Sie gerne mal rein!

Ihr rtv.de-Team