Niederlande 2 – TV-Programm

Sun., 11.04.2021
Mon., 12.04.2021
Tue., 13.04.2021
Wed., 14.04.2021
Thu., 15.04.2021
Fri., 16.04.2021
Sat., 17.04.2021
Sun., 18.04.2021
Mon., 19.04.2021
Tue., 20.04.2021
Wed., 21.04.2021
Thu., 22.04.2021
Fri., 23.04.2021
Sat., 24.04.2021
Sun., 25.04.2021
Mon., 26.04.2021
Tue., 27.04.2021
Wed., 28.04.2021
Thu., 29.04.2021
Fri., 30.04.2021
Vormittag
07:05
Jeroen bij de sumoworstelaars
07:05
Jeroen in het rusthuis
08:25
Alexander Noordijk
09:20
Leger des Heils in Groningen: Vrolijke zielen
09:45
Monique Boons
08:40
Goois Natuurreservaat
08:00
"Het leven delen"
08:30
Peter Faber
09:45
Mgr. Harrie Smeets
08:50
Het Roerdal
09:35
Josse De Pauw en Sofie Lakmaker
08:25
Gor Khatchikyan
09:45
Paulus Tilma en Patrick Kuipers
10:00
Rijswijk
11:05
Wat moet je doen als je God niet voelt?
11:35
Angola MAF: Come fly with me
11:45
Gert Prosman
10:00
Roermond
11:30
Angola MAF: Zeeuwse bolussen in de bush
11:45
Tjerk Nagel
11:15
Angola MAF: Zeeuwse bolussen in de bush
Nachmittag
12:40
Marco van der Straten
13:04
Ethiopië
13:10
Beklimmers van het vlakke land (6/10)
13:40
Iris Sommer: het vrouwenbrein
13:30
Diverse goeden doelen
13:31
Klimaatconflict in de polder
12:40
Rieke Lindeboom
13:10
Smokkelkinderen (1/5), Theesurrogaat
13:40
Rinke van den Brink: medische missers
13:35
Moldavië grootouders
13:32
Nationaal Fonds Kinderhulp
13:35
Verkeerd gediagnosticeerd
13:35
Jeroen bij de cowboys
12:40
Efraim Hart
13:10
Smokkelkinderen (2/5), Aan het einde van de wereld
13:40
Laura Burgers: rechten voor de natuur
13:35
Amref Flying Doctors
13:40
Een hopeloze huizenjacht
14:30
Albanië – verzorgingshuis en huisjes
14:45
Frankrijk: Ligne des Hirondelles: Dole-Andelot-St-Claude
14:20
Nieuwe lente voor oude kerken
14:50
Alexander Noordijk
14:35
Albanië – verzorgingshuis en huisjes
14:50
Krasse Knarren: "Geef ons hofjes!"
14:10
Wonen Ja, Leegstand Nee
14:45
Brabant – Boren en pompen
15:30
Smokkelkinderen (1/5), Theesurrogaat
14:00
Psalmen van Sweelinck
14:45
Frank Boeijen
15:30
Het sprookje van wederzijdse liefde
14:20
Moldavië grootouders
14:40
Frankrijk: Saint-Gervais-les-Bains – Vallorcine, Chamonix – Montenvers
14:20
Biologisch boeren als monniken
14:55
Peter Faber
14:35
Moldavië grootouders
14:55
Laat je niet verpesten!
14:20
Moldavië grootouders
14:35
Zeeland – Zilt en zoet
15:30
Smokkelkinderen (2/5), Aan het einde van de wereld
14:40
Hadewych Minis
15:30
Vergeven maar niet kunnen vergeten
14:20
Moldavië voedselhulp Capresti
14:40