Niederlande 3 – TV-Programm

Di., 15.10.2019
Mi., 16.10.2019
Do., 17.10.2019
Fr., 18.10.2019
Sa., 19.10.2019
So., 20.10.2019
Mo., 21.10.2019
Vormittag
06:25
Pingu's winderige dag
06:35
De honingsticker
06:40
Pijn
06:55
07:00
Hergebruiken 1
07:05
Kikker is boos
07:10
Kikker is bang
07:17
Hergebruiken 2
07:20
Scoop en de glijbaan
07:30
Hergebruiken 3
07:31
Met het circus mee
07:39
Hergebruiken 4
07:40
Wat een heerlijk spel
07:49
Hergebruiken 5
07:50
De bumper
07:58
Hergebruiken 6
06:25
Pingu wil vliegen
06:35
De pottenbaksticker
06:40
Niets
06:55
07:00
Liefde 1
07:05
Kikker verveelt zich
07:10
Kikker is een held
07:17
Liefde 2
07:20
Het Lentestad reuzenrad
07:30
Liefde 3
07:31
De stier
07:39
Liefde 4
07:40
Het biljarttoernooi
07:48
Liefde 5
07:58
Liefde 6
06:25
Pingu graaft een gat
06:35
De samenwerksticker
06:40
Meedoen
06:55
07:00
PickNick 1
07:01
Kikker en een heel bijzondere dag
07:10
Kikker en de vos
07:16
PickNick 2
07:20
De Lentestad held
07:30
PickNick 3
07:31
De vlieger
07:38
PickNick 4
07:40
Onderwaterbeer
07:48
PickNick 5
07:59
PickNick 6
06:25
Pingu maakt het karwei af
06:35
De dansvirussticker
06:40
Spelen
06:55
07:00
Dromen 1
07:05
Kikker en het water
07:10
Kikker en het verjaardagsspel
07:17
Dromen 2
07:20
Gestrand
07:30
Dromen 3
07:31
Bewegen met Shaun
07:39
Dromen 4
07:40
Apenstreken
07:49
Dromen 5
07:58
Dromen 6
06:30
Robby de snowboarder
06:35
Wollige muziek
06:45
Het bot
06:50
Timmy's driehoeken en cirkels
06:55
Truc
07:10
Een nacht vol sterren
07:20
07:45
Vissen
07:55
Droomsmurfs nachtmerrie
06:30
Pingu's maan avontuur
06:35
Dubbel
06:40
Het ei
06:45
Timmy en het super konijn
06:50
Ga voor goud
07:00
Buiten "gewoon" kamperen
07:10
De ongeluksmachine
07:20
07:50
Liften
06:25
Pingu and Pinga gaan kamperen
06:35
De treinsticker
06:40
Beroep
06:55
07:00
Het weer 1
07:05
Willy moet verhuizen
07:15
Het weer 2
07:16
Appel in de mix
07:28
Het weer 3
07:30
Bijenjacht
07:37
Het weer 4
07:40
Lang leve de koning(in)!
07:48
Het weer 5
07:58
Het weer 6
08:15
Noddy en de zaak van de roze slakroppen
08:25
C-c-Caspar
08:35
De paardenrenbaan
08:40
Het circus
08:50
Even wachten!
08:55
Scottie's smeltstandbeeld
09:10
Operatie: Geheime koffer
09:20
De verloren schat
09:30
08:00
Mike de ridder en de Glendragon feestrace
08:15
Noddy en de zaak van Flapoors vermiste puzzelstukjes
08:25
Smoke gets in your eyes
08:35
Dokter Barbabee
08:40
De postbode
08:50
Het tandeloze monster
08:55
Het ongelukje van juf Emilie
09:10
Jake en het grote boek
09:20
De hamer in de steen
09:30
08:00
Mike de ridder en het moedige lied
08:15
Noddy en de zaak van de verdwijnende regenboog
08:25
Wee trouble
08:35
De babyverjaardag
08:40
Het gebroken been
08:50
Een slechte bui
08:55
Ziggy's baaldag
09:10
De magische steen van Zwartslurf
09:20
De grot met de bevroren woorden
09:30
08:00
Mike de ridder en het grote portet van Glendragon
08:15
Noddy en de zaak van het vliegende speelgoed
08:25
The hyper hedgehog
08:35
Het speelterrein
08:40
Het speelgoed
08:50
Koning Winter
08:55
Lionel's griezeldag
09:20
De druïde heeft een lift nodig
09:30
08:45
09:00
AFL. 116 – DEEL 1
09:20
09:45
AFL. 116 – DEEL 2
08:00
De eeuwigdurende dag
08:35
09:25
Wc-pot
09:50
Kleding – Lisa Konno
08:00
Mike de ridder en het ridderlijke net
08:15
Noddy en de zaak van het spookgeluid
08:25
Lazy eye
08:35
De mysterieuze dief
08:50
Sorry zeggen is niet makkelijk
08:55
Tony zingt een toontje lager
09:05
Herrie in de grot
09:20
De bruisende race
09:30
10:00
Pepi Nana gaat over de brug
10:25
Nijntje en de vlinder
10:30
De mega waterglijbaan
10:35
Wat zit er in die doos?
10:40
Natuurverkenner
10:50
Bert & Ernie
11:00
Olivia wil de grootste zijn
11:15
Een warme wintervacht
11:25
Natuur spoor
11:30
Angelina en de dirigent
11:45
Muurbloempjes en vuurvliegjes
11:55
Als kat en hond
10:00
Op theevisite
10:25
Nijntje en de onweersbui
10:30
Het schoolreisje
10:35
Ivan heeft de hik
10:40
Kiezen
10:50
Grover
11:00
Olivia en het Wilde Westen
11:15
Binnen blijven
11:25
Klumpies in de mist
11:30
De show van Angelina en Polly
11:45
De ijsmachine
11:55
Te veel voor maar één hond
10:00
Wie bestuurt wat?
10:25
Nijntje in de bibliotheek
10:30
Het sneeuwballengevecht
10:35
Pas op voor de trein
10:40
Donker
10:50
Bert & Ernie
11:00
Olivia's modeshow
11:15
Leuke winterdingen
11:25
Klumpie-logeerpartij
11:30
Angelina en de Marcel Muiseau mime wedstrijd
11:45
De vliegerwedstrijd
11:55
De geest
10:00
Allemaal in de ton!
10:25
Knorretje, waar ben je?
10:30
Ik kan zeilen
10:35
Olly, de uitvinder
10:40
Vastzitten
11:05
Olivia maakt een videoverslag
11:15
Een nieuw vriendje
11:25
Binkies verjaardag
11:35
Angelina en disco dans rage
11:45
Het spookstandbeeld
10:05
Als je zus in het ziekenhuis ligt
10:15
AFL. 116 – DEEL 3
10:05
10:35
Mannending
10:50
Brugklas Weekoverzicht
10:00
Humpty Ui
10:25
De schatkaart van oom Vliegenier
10:30
De bosfeetjes
10:35
Voorzichtig!
10:40
Taart
10:50
Graaf Tel
11:05
Olvia leidt een optocht
11:15
Sneeuwpoppen maken
11:25
De vioolkoning
11:30
Angelina en de muizelingenbond van de dansschoenen
11:45
De Do Vinci code
11:55
Het geheim van mevrouw Stok
Nachmittag
12:10
De boer en de beer
12:15
de vlinder
12:35
12:45
13:15
13:40
Familiefoto
13:50
Herfst in taiga
12:10
De kikkerprinses
12:15
Krijgers staan op wacht
12:35
12:45
13:10
Op pad gaan
13:25
Serveerster
13:40
Nindy en Julia
12:10
Klein Duimpje
12:15
Jeuk
12:35
12:45
13:15
13:40
Maanpad
13:50
12:00
Handen af van ons park!
12:10
Assepoester
12:15
Wiebeltand
12:35
13:15
13:40
13:50
12:30
12:45
13:00
13:10
13:25
13:40
13:55
12:10
Het strooien stierkalfje
12:15
Het keukenorkest
12:30
13:10
13:40
Als een boom breekt
13:45
13:55
Rijmen
14:00
Muziek
14:15
No-No en het hele grote geheim
14:20
Dag, duif
14:30
Solovlucht
14:40
De brief
15:05
Waffel de leerling
15:15
Fossiel
15:40
Vals geld
14:05
Barry Paf & Klaas van der Eerden
14:35
Kan Klaas ontsnappen uit een brandend gebouw?
14:00
Raden
14:15
Vogelbekdier zoekt huisgenoot
14:20
Verrassing
14:25
De veelvraat
14:40
Terug naar Dörfli
15:05
Waffel en Benji
15:15
De wolf van Zeezicht
15:40
Kinderspel
14:00
Dieren
14:15
No-No ziet dubbel
14:25
Verborgen schat
14:30
Sola's licht
14:40
Een nieuwe geit in de kudde
15:05
Waffels huiswerk
15:20
De Bobcats
15:45
Bootdiefstal
14:10
14:25
14:40
14:55
Luchtaanvallers
14:10
Eerste hulp bij zeester
14:20
Sprookje
14:25
Groot en sterk als Gorgo
14:35
Het gebroken beeld
15:00
Waffels hondenfamile
15:15
Waar is Tony?
15:35
Eindelijk bruiloft
16:15
Rotlerares
16:25
De beste schoolkrant ooit
16:35
Friends & Food
16:50
17:05
17:20
17:40
Zappelin
16:55
17:05
17:20
17:35
Erin en Fiona
16:15
Ebru de Stoker
16:25
Vrijheid blijheid?
16:35
Poolparty
16:50
17:05
17:20
17:40
Als je voor het eerst naar de brugklas gaat
17:45
16:20
Allergisch voor je vriendje
16:30
#GeendagzonderElza
16:40
Filmpje
16:55
17:10
17:25
17:45
Waarom sterft de tijger uit door pindakaas?
17:10
Mars
17:35
17:05
17:25
17:50
Welvaart
16:10
Staken
16:20
Een nieuwe hoofdredacteur
16:30
Opgepakt
17:00
17:15
17:35
Abend
18:05
Pisbroek
18:20
De beste schoolkrant ooit
18:30
Tranen en trollen
18:40
Akkerbouw
19:25
18:00
Ebru de Stoker
18:15
Tranen en trollen
18:30
Vrijheid blijheid?
18:40
Wolven in Nederland
19:25
18:05
Allergisch voor je vriendje
18:15
Vrijheid blijheid?
18:30
#GeendagzonderElza
18:40
Werelderfgoed: Schokland
19:25
18:05
Staken
18:20
#GeendagzonderElza
18:30
Een nieuwe hoofdredacteur
18:40
Para-ijshockey
19:25
18:30
Tommie Christiaan & Stephanie van Eer
19:25
Kan Klaas zijn hartslag constant houden in een stressvolle situatie?
19:50
Wie ben jij?
18:20
Fleur
18:30
Marleen
19:25
Elske
19:40
Languedoc – Kemzeke – Lesotho
18:00
Schoolshootig
18:15
Een nieuwe hoofdredacteur
18:25
Make Love, Not War
18:35
Het Kantoor 171
19:25
22:00
Huiselijk geweld
22:30
Kosice – Amiens – Maseru
22:00
Zuid-Afrika
22:50
22:00
Je bent nog lang niet jarig
22:00
Hondenhandel
22:40
Harder, harder, harder
23:35
22:15
Bangladesh
23:25
Re-entry
Nacht

Das rtv TV-Programm ist jetzt auf tvtv.de!

rtv.de hat das digitale Angebot neu gestaltet. Das Fernsehprogramm finden Sie nun auf tvtv.de. Auf rtv.de konzentrieren wir uns zukünftig auf hochwertiges Entertainment für alle Generationen. Schauen Sie gerne mal rein!

Ihr rtv.de-Team