Niederlande 3 – TV-Programm

Fr., 18.09.2020
Sa., 19.09.2020
So., 20.09.2020
Mo., 21.09.2020
Di., 22.09.2020
Mi., 23.09.2020
Do., 24.09.2020
Vormittag
Nachmittag
12:00
De zieke eik
12:15
Noddy en de zaak van het slaperige speelgoed
12:30
Herenigd
12:50
Toen de stroom uitviel
13:00
Daar zit een luchtje aan
13:10
Bibi
13:25
Het fotoalbum
13:30
De prinses en de pappel
13:40
Vissen met vrienden
13:45
Timmy wil alles blauw
13:50
De opruimsticker
12:50
Opkrabbelen na de oorlog
13:15
The roaring twenties
13:40
Wetenschap en techniek
13:00
Wetenschap
13:25
Politiek
13:50
Oorlog en vrede
12:05
De bij die was weggelopen
12:15
Noddy en de zaak van de geheime bezorger
12:30
Een kwestie van tijd
12:55
Toen de grote race was
13:00
De speelgoedbeurs
13:10
De sneeuwstorm
13:27
Appelboom
13:30
De schatkaart
13:40
De kersenpit
13:45
Timmy knalt
13:50
De plantenverzorgsticker
13:55
Niets
12:05
De grote gemene oorwurm
12:20
Noddy en de zaak van het verdwaalde speelgoed
12:35
Onder de kerstboom
12:55
Toen ze naar de koekjesfabriek gingen
13:05
Pieters schelpen
13:15
Het verdwenen schilderij
13:33
Lawaaierige koe
13:40
Hannie en Bonnie
13:45
Help, de boot is lek!
13:50
Timmy's boot
13:55
De komediesticker
12:00
Dick Sluw
12:15
Noddy en de zaak van Toertjes toeren
12:30
Het chalet
12:50
De mondhygiëniste
13:00
De seizoensfinale
13:40
Wasstraat
13:45
Jungle survival en kolibrie
12:05
Een geschenk uit de hemel
12:15
Noddy en de zaak van het vreemde gedrag van Biceps
12:30
De berg in gevaar
12:55
Toen ze later iets wilden worden
13:00
De stepwedstrijd
13:15
Leon
13:30
Fietswedstrijd
13:35
Ella's feestje
13:40
De sneeuwstorm
13:50
Timmy's raceauto
13:55
De zangsticker
14:00
Truc
14:15
Gymnastiek met juf Emilie
14:25
Koning Badou tegen de piraten (2)
14:50
Slimme beer
15:00
De gouden medaille
15:25
Bootdiefstal
15:55
Noorwegen: orka avontuur
14:30
De crisisjaren
14:55
Oorlogsdreiging
14:10
De was van Lionel
14:25
Het hart op de juiste plek
14:35
Scoop als filmster
14:45
Piñata party
14:55
Het logboek
15:25
Eindelijk bruiloft
15:55
Zuid-Afrika
14:00
Namen
14:15
Keizerin Emilie
14:25
Wie is de baas?
14:40
Waar is Titus?
14:50
Popcorn party
15:00
Vliegeniers
15:30
Flessenpost
14:00
Vriend
14:15
De toekan factor
14:25
Een stoere streek
14:40
Bob zijn band
14:50
Dansen met beren
15:00
Red het bos
15:25
Wisseltruc
16:25
Matties voor altijd
16:35
Gedumpt
16:55
17:10
16:45
17:50
Romulus en Remus
16:25
Gewelddadig spelletje
16:35
Liefdesverklaring
16:55
17:10
17:25
Vergeten
17:50
Zandvoort
16:00
Ecuador: oceaan
16:30
Hoe vind je mijn tatoeage
16:40
De bom
17:00
17:15
17:30
Friesland
17:50
Esbeek
17:00
17:50
Werkendam
16:00
Borneo
16:25
Twee moeilijke meiden
16:35
Paniek
16:55
17:10
17:35
Kapster
17:50
Den Haag
Abend
18:00
Carrièredag
18:15
Gewelddadig spelletje
18:25
Liefdesverklaring
18:40
Estée maakt
19:25
19:25
Familie Vermeer
19:50
Kan Klaas een selfie versturen zonder internet?
18:20
Thom
19:45
Nijmegen – Rivierenland
18:15
Hoe vind je mijn tatoeage
18:25
De bom
18:40
Het Kantoor 230
19:25
18:15
Echt, zo oneerlijk
18:25
Waar is Jackie?
18:40
Wat kun je tegen pesten doen?
19:25
18:15
Twee moeilijke meiden
18:25
Paniek
18:40
Lithium
19:25
18:15
Indringer in het gezin
18:25
Lijken uit de kast
18:40
Floor Rieder
19:25
20:26
HandicapNL
20:30
21:10
Sophie
20:20
Mark
21:50
Swift Boys forever?
20:25
Bloeddonatie is great en racisme niet
21:10
Een goede match?
20:25
Eendagskuiken
21:45
De staat
Nacht
00:20
01:10
Zwarte dagen
00:30
00:20
De deal
01:15
00:30
Tweestrijd
00:30
Raak
01:25
Bloeddonatie is great en racisme niet
00:30
Ontmaskerd
01:20
Eendagskuiken
02:15
03:10
03:59
02:15
Steffy
02:15
Een goede match?
03:55
02:40
De staat
03:30
04:38
04:15
05:07
04:45
04:17

Das rtv TV-Programm ist jetzt auf tvtv.de!

rtv.de hat das digitale Angebot neu gestaltet. Das Fernsehprogramm finden Sie nun auf tvtv.de. Auf rtv.de konzentrieren wir uns zukünftig auf hochwertiges Entertainment für alle Generationen. Schauen Sie gerne mal rein!

Ihr rtv.de-Team